KOA Speer RK73H1ETTP1R50F
Res Thick Film 0402 1.5 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP1R50F.
Upverter
Newark
Arrow Electronics
Tendance sur 3 mois:
-20.64%
Introduction Date2004-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP1R50F fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 1.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
FLAT CHIP RESISTOR Fixed Resistor, Thick Film/metal Glaze, 0.1W, 1.5ohm, 75V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 1.5Ohms ±200ppm/C
Res, 1R5, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1R50F