KOA Speer RK73H1ETTP19R1F
Res Thick Film 0402 19.1 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP19R1F.
Upverter
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-27.50%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-0719R1L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 19.1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 19.1 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Conformal Coated Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-0720RL
SMD Chip Resistor, 20 Ohm, ± 1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thick Film, General Purpose
Yageo GroupRC0402FR-0718RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0402FR-0718RL; 18 Ohm; 0402; 1 %; Thick Film
TE ConnectivityCRG0402F18R
Res Thick Film 0402 18 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 18.2 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP19R1F fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 19.1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 19.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 19.1Ohm ±100ppm/C
Res, 19R1, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP19R1F