KOA Speer RK73H1ETTP1431F
Res Thick Film 0402 1.43K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP1431F.
Upverter
Newark
Tendance sur 3 mois:
-14.64%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-071K43L
Res Thick Film 0402 1.43K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0402FR-071K43L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.0625W, 1430ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCRG0402F1K5
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-071K5L
62.5Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 1.5K 0402 Chip Resistor Surface Mount Rohs
TE ConnectivityCRG0402F1K3
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Res Thick Film 0402 1.54K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP1431F fournies par ses distributeurs.
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.43kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1430ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES, SMT, 0402, 1.43K Ohm ,+/-1%, +/- 100ppm, Thk<CA
Res, 1K43, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1431F
SMD Resistor 0402 1.43KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃