KOA Speer RK73H1ETTP11R5F
Res Thick Film 0402 11.5 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73H1ETTP11R5F.
Upverter
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-33.39%
Pièces détachées
Yageo GroupRC0402FR-0711R5L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 11.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 11.5 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402FR-0712R1L
RC Series 0402 0.063 W 12.1 Ohm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC0402FR-0712RL
12 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 0402 Case 12 Ohms 1% Tolerance 100 PPM
PanasonicERJ-2RKF11R5X
Res Thick Film 0402 11.5 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73H1ETTP11R5F fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 11.5Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 11.5ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 11R5, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP11R5F
0402 (1005Metric) 0402 RK73H 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 11.5Ohms ±100ppm/C