KOA Speer RK73B1ETTP825J
Res Thick Film 0402 8.2M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B1ETTP825J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.43%
Introduction Date2002-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 8200000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ825X
Res Thick Film 0402 8.2M Ohm 5% 1/10W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 7500000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 8.2M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2GEJ755X
Res Thick Film 0402 7.5M Ohm 5% 1/10W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-078M2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 8.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B1ETTP825J fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 8.2MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 8.2MOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8.2e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402