KOA Speer RK73B1ETTP824J
Res Thick Film 0402 820K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B1ETTP824J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.16%
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 820000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 750K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ2GEJ824X
Yageo GroupRC0402JR-07820KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402JR-07750KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 750kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07820KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B1ETTP824J fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 820000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 820kOhms ±200ppm/C
Res, 820K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP824J