KOA Speer RK73B1ETTP510J
Res Thick Film 0402 51 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B1ETTP510J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Farnell
Tendance sur 3 mois:
-34.81%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0402 56 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-0751RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 51Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402JR-0751RL
Res Thick Film 0402 51 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0402JR-0747RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 47Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 47 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B1ETTP510J fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 51Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 51 OHM 5% 1/10W 0402 / 51 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 51ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 51Ohms 0.1W 1/10W
Res, 51R, 0.1W, Thick Film, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP510J