KOA Speer RK73B1ETTP132J
Resistor Thick Film 0402 1.3k Ohm 5% 1/16w ±200ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B1ETTP132J.
Garrett
Jameco
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.65%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1300ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ132X
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 1.2K Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402JR-071K3L
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-2GEJ122X
Res Thick Film 0402 1.2K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-071K2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 1.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B1ETTP132J fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.3kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1300ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402