KOA Speer MO2CT631R330J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer MO2CT631R330J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 8 ans
Arrow Electronics
Mouser
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2003-12-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ330A
Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 2W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Automotive
TE ConnectivityROX2SJ33R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2FJS330E
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ33R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 33ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de KOA Speer MO2CT631R330J fournies par ses distributeurs.
Res Metal Oxide 33 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Metal Oxide Resistors 2W 33 5%