KOA Speer HV733ATTE115J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.1e+06ohm, 3000V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer HV733ATTE115J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.31%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupRC2512JK-071ML
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 1MΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity35221M0JT
Res Thick Film 2512 1M Ohm 5% 3W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity35221M2JT
Res Thick Film 2512 1.2M Ohm 5% 3W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRGH2512J1M0
Res Thick Film 2512 1M Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ1TYJ115U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-1TYJ115U
PanasonicERJ-1WYJ115U
RESISTOR 1.1M OHM 1W 5% 2512
Descriptions
Descriptions de KOA Speer HV733ATTE115J fournies par ses distributeurs.
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR HV73 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 1.1MOhm ±100ppm/C
Res, 1M1, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa HV733ATTE115J
1.1M¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*700¦Ìm