Knowles 1812Y2500474KXT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1812
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles 1812Y2500474KXT.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 11 ans
Electro Sonic
RFMW
Component Distributors Inc.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-52.84%
Pièces détachées
TAIYO YUDENQMK432B7474KM-T
Medium-High Voltage Multilayer Ceramic Capacitors, 250V, 0.47 uF, ± 10 %, 1812, X7R, RoHS
250V 470nF X7R ±10% 1812 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
1812 0.47 uF 200 V ±10% Tolerance X7R Multilayer Ceramic Chip Capacitor
KYOCERA AVX1812PC474KAT2A
1812 250V X7R .47uF 10% multilayer ceramic capacitor
Descriptions
Descriptions de Knowles 1812Y2500474KXT fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.47uF 250V X7R 10% Pad SMD 1812 FlexiCap 125C T/R
1812 MLCC 0.47uF 250V 10% X7R SMT
Syfer, MLCC, 1812, 250V, 470nF, ±10%, X7R (2R1) (CTI ≥ 600), FlexiCap™ Polymer termination, Nickel barrier, Sn Plated Solder (RoHS compliant), 7" Reel