Kingbright SA10-21SURKWA
SA10-21SURKWA 7-Segment LED Display, CARed 260 mcd RH DP 25.4mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Kingbright SA10-21SURKWA.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
element14 APAC
Kingbright SCT
SOS electronic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+118%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2010-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Lite-OnLTS-546AHR
7 Seg Numeric LED Display, 1-Character, High Efficiency Red, 13.2mm
KingbrightSA08-11EWA
Display; 1-Digit LED; Red; 0.8 in.; PCB; Standard Gray Face; White Segment
KingbrightSA04-11EWA
LED DISPLAY,THRU-HOLE;DISPLAY HEIGHT,.4IN.;RED;625NM;5600MCD;10MA;N/A DEGREES
Smart/Normal 7 Seg Numeric LED Display, 1-Character, High Efficiency Red, 14.22mm
Lite-OnLTS-7651HR
7 Seg Numeric LED Display, 1-Character, 11mm
Lite-OnLTS-4801WC
Displays Segmented Module 1DIGIT 8LED Red CA 10-Pin DIP
Descriptions
Descriptions de Kingbright SA10-21SURKWA fournies par ses distributeurs.
Kingbright SA10-21SURKWA 1" Super Bright Red LED Display Anode
LED Displays & Accessories 1 SINGLE DIGIT RED LED DISPLAY
DISPLAY, 1.0" CMN ANODE, RED; LED Colour: Red; Forward Current If: 20mA; Forward Voltage: 3.9V; Luminous Intensity: 260mcd; No. of Digits / Alpha: 1; Character Size: 25.4mm; Common Connection: Common Anode; Product Range: -; SVH
Display, 1.0" Common Anode , Red; Núm. De Dígitos/Caracteres:1; Tamaño De Caracter:25.4Mm; Led Color:Rojo; Conexión Común:Ánodo Común; Intensidad Luminosa:260Mcd; Corriente Directa If:20Ma; Tensión Directa:3.9V |Kingbright SA10-21SURKWA