Kingbright ACSA56-41SURKWA-F01
LED Displays & Accessories Single Red 630nm Common Anode
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Datasheet5 pagesIl y a 18 ans
Kingbright SCT
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.00%
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2006-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
KingbrightACSA08-51SURKWA
47mcd 7-Segment 0.8in 11mm 20.32mm 20.32mm 20.32mm DIP 3.75mm*16.8mm*24mm
Display Modules - LED Character and Numeric Red 7-Segment 1 Character Common Ano
Displays Module 1DIGIT 8LED Hyper Red CA 10-Pin DIP SMD Module T/R
LED Displays & Accessories .56 7-Seg H-Temp 640nm Red Gry/Wht
VishayVDMR10A0
7 Seg Numeric LED Display, 1-Character, Super Red, 10mm
VishayVDMR10A1
Descriptions
Descriptions de Kingbright ACSA56-41SURKWA-F01 fournies par ses distributeurs.
44mcd 7-Segment 0.56in 8mm 14.22mm 14.224mm 14.22mm SMD 3.75mm*12.4mm*17mm
7 Seg Numeric LED Display, Hyper Red, 14.22mm
Display Segmented Module 1DIGIT 8LED Hyper Red CA 10-Pin SMD T/R
0.56"" SINGLE DIGIT RED SMD LED DISPLAY
DISPLAY 7SEG 0.56" SGL RED 10SMD
DISPLAY 0.56" SGL 650NM RED SMD