Yageo Group Z1810C102BPWZT
FERRITE BEAD, 1KOHM, 3A, 1810; Available until stocks are exhausted
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group Z1810C102BPWZT.
IHS
Datasheet32 pagesIl y a 18 ans
Farnell
Electro Sonic
Newark
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-57.59%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-09-30
Descriptions
Descriptions de Yageo Group Z1810C102BPWZT fournies par ses distributeurs.
Ferrite Beads Chip 1KOhm 30% 100MHz 3A 0.06Ohm DCR 1810 T/R
Ferrite Bead, 1810, 1 kOhm, 3 A, 60 Milliohm, ± 30%
FERRITE BEAD, 1810, 1 KOHM, 3A; Ferrite Bead Case / Package:1810 [4525 Metric]; Impedance:1kohm; DC Current Rating:3A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:60mohm; Impedance Tolerance:± 30%; Product Length:4.5mm RoHS Compliant: Yes