Yageo Group Z1210C202BPWZT
FERRITE BEAD, 2KOHM, 1.2A, 1210; Available until stocks are exhausted Alternative available
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group Z1210C202BPWZT.
IHS
Datasheet32 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
Newark
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group Z1210C202BPWZT fournies par ses distributeurs.
Ferrite Bead, 1210 [3225 Metric], 2 kOhm, 1.2 A, 130 Milliohm, ± 30%
Ferrite Chip Bead 2000Ohm 100MHz 2-Pin 1210 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 1210, 2 KOHM, 1.2A; Ferrite Bead Case / Package:1210 [3225 Metric]; Impedance:2kohm; DC Current Rating:1.2A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:130mohm; Impedance Tolerance:± 30%; Product Length:3.2mm RoHS Compliant: Yes