Yageo Group Z0805C800BPWZT
FERRITE BEAD, 80 OHM, 2.7A, 0805; Available until stocks are exhausted Alternative available
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group Z0805C800BPWZT.
IHS
Datasheet32 pagesIl y a 18 ans
Electro Sonic
Newark
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-40.80%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-06-30
LTD Date2023-09-30
Descriptions
Descriptions de Yageo Group Z0805C800BPWZT fournies par ses distributeurs.
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 80 Ohm, 2.7 A, 25 Milliohm, ± 25%
Ferrite Beads Chip 80Ohm 25% 100MHz 2.7A 0.025Ohm DCR 0805 T/R
Ferrite Chip Bead 80Ohm 100MHz 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
FERRITE BEAD, 0805, 80 OHM, 2.7A; Ferrite Bead Case / Package:0805 [2012 Metric]; Impedance:80ohm; DC Current Rating:2.7A; Product Range:Z-PWZ Series; DC Resistance Max:25mohm; Impedance Tolerance:± 25%; Product Length:2mm RoHS Compliant: Yes