Yageo Group T527I336M010ATE200
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1206
Farnell
Newark
element14 APAC
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-46.81%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Introduction Date2013-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
PanasonicATPH33MAHA
Cap Tant Solid 33uF 10V A09 CASE 20% (3.2 X 1.6 X 0.9mm) SMD 3216-10 0.15 Ohm 85°C T/R
KYOCERA AVXTCNL336M016R0200
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, 1411
KYOCERA AVXTCNT336M016R0200
Cap Aluminum Polymer 33uF 4VDC 20% (4 X 5.5mm) SMD 0.2 Ohm 700mA 2000h 105C Automotive T/R
Panasonic12TPG33M
33UF SMD SOLID POLYMER TANTALUM CAPACITOR, 12.5 V DC +/-20%, POSCAP SERIES
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 1306
Descriptions
Descriptions de Yageo Group T527I336M010ATE200 fournies par ses distributeurs.
Cap Tant Polymer 33uF 10VDC I CASE 20% (3.2 X 1.6 X 0.9mm) SMD 3216-10 0.2 Ohm 105C T/R
33UF POLYMER TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10 V +/-20%, T527 SERIES
CAP, 33µF, 10V, 20%, 1206; Capacitance: 33µF; Voltage Rating: 10V; Product Range: T52X KO-CAP® Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Manufacturer Size Code: I; ESR: 0.2ohm; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Temper
Cap, Tant, Polymer, 33Uf, 10V, Case I; Capacitance:33Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage(Dc):10V; Manufacturer Size Code:I; Esr:0.2Ohm; Capacitor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Product Length:3.2Mm; Product Width:1.6Mm Rohs Compliant: Yes |Kemet T527I336M010ATE200