Yageo Group T520T156M12RATE080
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 12.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Surface Mount, 1411
IHS
Datasheet46 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Farnell
Arrow Electronics
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Cap Tant Polymer 15uF 16VDC B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.09 Ohm 105C T/R
PanasonicEEF-CS1D150R
Cap Aluminum 15uF 20V 20% 2917 J-Lead Flat 0.04 Ohm 3200mA 2000 hr 105°C Embossed T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Surface Mount, 2626
Wurth Elektronik875105359002
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
PanasonicEEF-CS1C150R
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor, 15 µF, -55 to 105 ¡C
Wurth Elektronik875105240002
Descriptions
Descriptions de Yageo Group T520T156M12RATE080 fournies par ses distributeurs.
Tant Poly Cap, 15Uf, 12.5V, 1.1A, 1411 Rohs Compliant: Yes |Kemet T520T156M12RATE080
CAP TANT POLY 15UF 12.5V 1411 / 15 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 12.5 V 1411 (3528 Metric) 80mOhm @ 100kHz