Yageo Group SU9VD-07010
Common ModeChokes Dual 10uH 1kHz 0.7A 0.1Ohm DCR Thru-Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SU9VD-07010.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.40%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupSU10VD-20010
Common Mode Chokes Dual 10uH 1kHz 2A 0.1Ohm DCR Thru-Hole Tray
Yageo GroupSU16VD-40010
SU THROUGH HOLE COMMON MODE FILTER, -25 - +75 DEGC, 4 A, 23 X 19 X 27.5MM
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SU9VD-07010 fournies par ses distributeurs.
Choke, Common Mode, 10 uH, 700 mA
Common Mode Filters / Chokes 0.7amp 10mH
Ac Filter T/h 0.7A 10Uh Rohs Compliant: Yes
250V 700mA 2 10¦ÌH@ 1kHz 100m¦¸ , 17mm*11mm*17mm
AC LINE FILTERS, CMC 0.01MH,0.7A, 0.1OHM
COMMON MODE FILTER, 10000UH, THD; Inductance:10µH; Rated Current:700mA; Product Range:SU9VD Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); DC Current Max:700mA