Yageo Group SU9HD-25013
Ind Common Mode Choke 13.02uH 2.5A 42m Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SU9HD-25013.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+32.96%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2019-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SU9HD-25013 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Filter, 13.02Uh, 2.5A Rohs Compliant: Yes |Kemet SU9HD-25013
Choke, Common Mode, 13.02 uH, 2.5 A
High Frequency Type Common Mode, AC Line Filter
250V 2.5A 2 13.02¦ÌH@ 1kHz 42m¦¸ , 17mm*15.5mm*12.5mm
COMMON MODE FILTER, 13.02UH, 2.5A;
AC LINE FILTER, CMC 0.013MH,2.5A, 0.042OHM