Yageo Group SSR21NV-13140
Ind Common Mode Choke 14mH 1.3A 0.21Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SSR21NV-13140.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Farnell
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+3.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-12-31
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SSR21NV-13140 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 14000uH 10kHz 1.3A 0.21Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 14mH 1.3A 250VAC
Choke, Common Mode, 14 mH, 1.3 A
COmmON MODE CHOKE, 14MH, 1.3A; Inductance:14mH; Rated Current:1.3A; Product Range:SSR21NV Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Chokes/Filters 14mH 1.3A 20.9mm
Common Mode Choke, 14Mh, 1.3A; Dc Current Rating:1.3A; Product Range:Ssr21Nv Series; Inductance:14Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NV-13140
High Impedance Type Commom Mode Ssr Coil Ac Line Filter
250V 1.3A 2 14mH@ 10 kHz 210m¦¸ , 22mm*16mm*27mm
CMC 14.0MH 1.3A 0.21OHM HIGH IMP