Yageo Group SSR21NHS-M041350
Ind Common Mode Choke 135mH 0.4A 2Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Farnell
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SSR21NHS-M041350 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 135000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 135mH 400mA 250VAC
Choke, Common Mode, 135 mH, 400 mA
COmmON MODE CHOKE, 135MH, 0.4A; Inductance:135mH; Rated Current:400mA; Product Range:SSR21NHS-M Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
Common Mode Choke, 135Mh, 0.4A; Dc Current Rating:400Ma; Product Range:Ssr21Nhs-M Series; Inductance:135Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NHS-M041350
400mA 2 135mH 2¦¸ 23mm*23mm*14.5mm
CMC 135.0MH 0.4A 2.00OHM WIDE IM