Yageo Group SSR21NHS-031590
Ind Common Mode Choke 159mH 0.3A 2.85Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SSR21NHS-031590.
TME
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Datasheet1 pageIl y a 6 ans
Farnell
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.16%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SSR21NHS-031590 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 159000uH 10kHz 0.3A 2.85Ohm DCR Thru-Hole Tray
COMMON MODE CHOKE, 159MH, 0.3A; Inductance: 159mH; Rated Current: 300mA; Product Range: SSR21NHS Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Choke, 159Mh, 0.3A; Dc Current Rating:300Ma; Product Range:Ssr21Nhs Series; Inductance:159Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NHS-031590