Yageo Group SSR21NH-08325
Ind Common Mode Choke 32.5mH 0.8A 0.47Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SSR21NH-08325.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.40%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-12-31
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SSR21NH-08325 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 32500uH 10kHz 0.8A 0.47Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 32.5mH 800mA 250VAC
Choke, Common Mode, 32.5 mH, 800 mA
COMMON MODE CHOKE, 32.5MH, 0.8A; Inductance: 32.5mH; Rated Current: 800mA; Product Range: SSR21NH Series; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Chokes/Filters 32.5mH 0.8A 20.9mm
High Impedance Type Commom Mode Ssr Coil Ac Line Filter
250V 800mA 2 32.5mH@ 10 kHz 470m¦¸ , 23mm*23mm*14.5mm
Common Mode Choke, 32.5Mh, 0.8A; Dc Current Rating:800Ma; Product Range:Ssr21Nh Series; Inductance:32.5Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NH-08325