Yageo Group SSR21NH-07405
Ind Common Mode Choke 40.5mH 0.7A 0.61Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SSR21NH-07405.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
TME
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
LTB Date2025-12-31
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SSR21NH-07405 fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 40500uH 10kHz 0.7A 0.61Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 40.5mH 700mA 250VAC
Choke, Common Mode, 40.5 mH, 700 mA
COmmON MODE CHOKE, 40.5MH, 0.7A; Inductance:40.5mH; Rated Current:700mA; Product Range:SSR21NH Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
COMMON MODE CHOKE, 0.7A, 40.5MH;
Common Mode Chokes/Filters 40.5mH 0.7A 20.9mm
High Impedance Type Commom Mode Ssr Coil Ac Line Filter
250V 700mA 2 40.5mH@ 10 kHz 610m¦¸ , 23mm*23mm*14.5mm
Common Mode Choke, 40.5Mh, 0.7A; Dc Current Rating:700Ma; Product Range:Ssr21Nh Series; Inductance:40.5Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NH-07405
CMC 40.5MH 0.7A 0.61OHM HIGH IMP