Yageo Group SCR38-200-2R3A010J
Common Mode Chokes Dual 1000uH 10kHz 20A 0.0035Ohm DCR Thru-Hole Tray
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Tendance sur 3 mois:
+36.51%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SCR38-200-2R3A010J fournies par ses distributeurs.
Ind Common Mode Choke 1mH 20A 3.5mOhm Toroid 4-Pin Tray
Avnet Japan
Choke, Common Mode, 1 mH, 20 A
Common Mode Choke, 1Mh, 20A, Rad Lead; Inductance:1Mh; Rated Current:20A; Product Range:Scr38 Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2019) Rohs Compliant: Yes |Kemet SCR38-200-2R3A010J
Common Mode Chokes/Filters 250V 20A 1mH
250V 250V 20A 2 1mH@ 10 kHz 3.5m¦¸ , 53mm*51mm