Yageo Group SCR25B-150-1R4A024J
Ind Common Mode Choke 2.4mH 15A 11.5m Ohm Toroid 4-Pin Radial Tray
IHS
Datasheet1 pageIl y a 2 ans
Tendance sur 3 mois:
+34.28%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2019-05-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SCR25B-150-1R4A024J fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
Common Mode Filter, 2.4Mh, 15A Rohs Compliant: Yes |Kemet SCR25B-150-1R4A024J
Common Mode Chokes Dual 2400uH 10kHz 15A 0.0115Ohm DCR Thru-Hole Tray
Choke, Common Mode, 2.4 mH, 15 A
Common Mode Chokes/Filters 500V 15A 2400uH
500V 500V 15A 2 2.4mH@ 10 kHz 11.5m¦¸ , 36mm*31mm*35mm
COMMON MODE SCR COILS, AC LINE F
COMMON MODE FILTER, 2.4MH, 15A;
AC LINE FILTER, CMC 2.4MH,15A, 0.0115OHM