Yageo Group R82IC3150Z350K
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R82IC3150Z350K.
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 2 ans
JRH Electronics
Electro Sonic
Farnell
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-2.16%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2014-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E2154KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2154KB3
Ecqe(B), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E2154KB3
PanasonicECQ-E2154KB
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.9 X 6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Radial FILM CAPACITOR B32520 160V 0.15muF ±10% 0.394Lx0.197W 10.00mmx5.00mm
Cap Film 0.15uF 250V PET 10% (7.5 X 5 X 10mm) Radial 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.15uF 250V PET 10%( 7.5 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R82IC3150Z350K fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, 0.15 uF, 160 V, 250 V, ± 10%, Metallized PET Stacked, Radial Box - 2 Pin
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15Uf, Through Hole Mount
AEC-Q200 Metallized Polyester Film Capacitor, 150nF, 160VAC, 250VDC, 10%
Radial FILM CAPACITOR R82 160V 0.15muF ±10% 0.283Lx0.236W 7.20mmx6.00mm
CAP, 0.15UF, 250V, FILM, RADIAL; Capacitance:0.15µF; Voltage Rating:250V; Capacitor Dielectric Type:PET (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:R82 Series; Capacitor Case Style:Radial Box; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:5mm; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Max:105°C; Automotive Qualification Standard:AEC-Q200; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)