Yageo Group FLLE2400APXI1
DC Emi Filter For Photovoltaic Inverters 1 2 Kv 400 A Without Y2 Caps
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group FLLE2400APXI1.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+5.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-06-01
LTD Date2025-12-01
Descriptions
Descriptions de Yageo Group FLLE2400APXI1 fournies par ses distributeurs.
Chassis Mount DC EMI Filters for Photovoltaic Inverters
Data Line Filter, 1 Function(s), 1200V, 400A
Power Line Filters 1.2kV 400A DC EMI FILTER
DC EMI filter, 400 A, 1.2 kVDC
LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS
LINE FLTR 1200VDC 400A CHASS MNT
Emi Filter, 1 Phase, 400A, 1.2Kv; Current Rating:400A; Voltage Rating:1.2Kv; Filter Type:1 Phase; Filter Terminals:Quick Connect, Solder; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Flle2-Pv Series; Svhc:No Rohs Compliant: Yes |Kemet FLLE2400APXI1