Yageo Group C967U682MYVDBA7317
Cap Ceramic 0.0068uF 400VAC/250VAC Y5V 20% (13 X 5mm) Radial 7.5mm 125°C Ammo Pack
Obsolete
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
Newark
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-09-20
Pièces détachées
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% Tc, 0.0068Uf, Through
Ceramic Disc & Plate Capacitor, 900 Series, 6800 pF, 20%, Y5V, 400 VAC, Radial Leaded
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5V, -80/+30% TC, 0.0068uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C967U682MYVDBA7317 fournies par ses distributeurs.
6.8NF 250 V AC CERAMIC SINGLE LAYER CAPACITOR, Y5V DIELECTRIC C900 SERIES
Radial Disc C900AC SFTY X1-400Y2-250 250V 6800pF ±20% Y5V F
CAP, CER, Y5V, 6800PF, 400VAC, RAD
6.8nF ¡À20% Y5V(F) 400V(AC) 13mm*5mm*5mm