Yageo Group C927U222MZWDBA7317
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -55/+20% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
Obsolete
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Newark
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.08%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2013-05-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-09-20
Pièces détachées
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C927U222MZWDBA7317 fournies par ses distributeurs.
2.2NF 300 V AC CERAMIC SINGLE LAYER CAPACITOR, Y5U DIELECTRIC C900 SERIES
Cap Ceramic 0.0022uF Y5U 20% Through Hole 7.5mm 125°C Ammo Pack
Avnet Japan
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.0022uF 440VAC/300VAC Y5U 20% (9 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125C Ammo
Ceramic Disc & Plate Capacitor, 900 Series, 2200 Pf, 20%, Y5U, 400 Vac, Radial Leaded Rohs Compliant: Yes |Kemet C927U222MZWDBA7317
CAP, 2200PF, 400VAC, 20%, Y5U; Capacitance: 2200pF; Product Range: 900 Series; Capacitance Tolerance: ± 20%; Suppression Class: X1 / Y2; Voltage Rating X: 440V; Volt; Available until stocks are exhausted Alternative available