Yageo Group C317C180J5G5TA
317 C 18PF Ceramic Multilayer Capacitor, 50V DC, +125C, C0G, NP0 Dielectric, +/-5%
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group C317C180J5G5TA.
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-1.27%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Yageo GroupC315C180J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 100V 18Pf C0G 5% Ls=2.54Mm
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Ammo
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125C Bulk
KYOCERA AVXSR151A180JAR
Cap Ceramic 18pF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C Bulk
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Bulk
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C317C180J5G5TA fournies par ses distributeurs.
Cap, Mlcc, 18Pf, 50V, C0G, Radial Rohs Compliant: Yes |Kemet C317C180J5G5TA
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Bulk
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000018uF, Through Hole Mount
Capacitor, MLCC, 18PF, 50V, C0G, RADIAL;