Yageo Group C0805X223K2RAC7800
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 0.15 TC, 0.022uF, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-70.63%
Introduction Date2024-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC0805C223KARACTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0805
Yageo GroupC0805C223K2RACTU
0805 C 22NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 200 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
Yageo GroupC0805C223K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.022uF X7R 0805 10%
250V 22nF X7R 卤10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
TAIYO YUDENQMK212B7223KG-T
CAP CER 0.022UF 250V X7R 0805 / Medium-high Voltage Multilayer Ceramic Capacitors
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0805X223K2RAC7800 fournies par ses distributeurs.
SMD Comm X7R Flex 0805 (2012Metric) ceramic capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm X7R ±10% 0.022muF
CAP CER 0.022UF 200V X7R 0805
C0805X223K2RAC7800, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
.022UF 200V 10% 0805