Yageo Group C0805X101KCRACTU
Cap Ceramic 100pF 500V X7R 10% SMD 0805 125C Plastic T/R
IHS
Datasheet24 pagesIl y a 2 ans
Datasheet17 pagesIl y a 15 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-7.05%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2010-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC0805C101KBRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 100pF X7R 0805 10%
Yageo GroupC0805C101KDRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1kV 100pF X7R 0805 10%