Yageo Group C0805C102K1RAC7025
Ceramic Capacitor 1nF, 100VDC, 0805, ±10 %
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Samsung Electro-MechanicsCL21B102KCANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 1000 pF, 100 V, ± 10%, X7R, 0805 [2012 Metric]
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, 0805
KYOCERA AVX08051C102KAT2A
100V 1nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0805 1 nF 100 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
KYOCERA AVX08055C102KAT2A
50V 1nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0805C102K1RAC7025 fournies par ses distributeurs.
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805