Yageo Group C0603X331J5HACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF 0603 X8R 5% AEC-Q200
IHS
Datasheet20 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603X331J5HACAUTO fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X8R, 15% TC, 0.00033uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 0603 330PF 50V ULTRA STA
330.pf 50.0V Rohs Compliant: Yes |Kemet C0603X331J5HACAUTO