Yageo Group C0603C331K1RACTU
0603 C 330PF Ceramic Multilayer Capacitor, 100V DC, +125C, X7R Dielectric, +/-10%
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Datasheet27 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Upverter
Newark
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+102%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
TraceParts
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 pF
330 pF
330 pF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
800 µm
800 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
0603 330 pF 100 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
100V 330pF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX06031C331KAT2A
0603 330PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 100 VDC, +125DEGC, X7R DIELEC, +/-10%
50V 330pF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B331KB8NNNC
0603 330 pF 50 V ±10 % Tol. X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603C331K1RACTU fournies par ses distributeurs.
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 330pF X7R 0603 10%
Cap Ceramic 330pF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00033uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 330pF 100V X7R 10% SMD 0603 125°C Paper T/R