Knowles VPDP202W102K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1808
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles VPDP202W102K1GV001E.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-31.85%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Descriptions
Descriptions de Knowles VPDP202W102K1GV001E fournies par ses distributeurs.
Capacitors HVS PME, 1808, X7R, 2000V, 1000pF±10%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
CAP, MLCC, 1000PF, X7R, 2KV, 1808;
CERAMIC CAPACITOR 1000PF 2000V, X7R, 10%, 1808; Capacitance:1000pF; Voltage(DC):2kV; Capacitor Case / Package:1808 [4520 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:R29 Series; Product Width:2mmRoHS Compliant: Yes