Knowles VPDD102W102K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles VPDD102W102K1GV001E.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.70%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Descriptions
Descriptions de Knowles VPDD102W102K1GV001E fournies par ses distributeurs.
Capacitors HVS PME, 1206, X7R, 1000V, 1000pF±10%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
CAP, MLCC, 1000PF, X7R, 1KV, 1206;
CERAMIC CAPACITOR 1000PF 1000V, X7R, 10%, 1206, FULL REEL; Capacitance:1000pF; Voltage(DC):1kV; Capacitor Case / Package:1206 [3216 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Dielectric Characteristic:X7R; Product Range:R18 Series RoHS Compliant: Yes