Knowles TCDF250W106K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 10uF, Surface Mount, 1210
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Utech ElectronicsTCDF250W106K1GV001E010K
11h
RFMWTCDF250W106K1GV001E01K
16h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles TCDF250W106K1GV001E.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles TCDF250W106K1GV001E fournies par ses distributeurs.
LOW ESR 1210,10μF,±10%,25V