Knowles SCEF502W102K4GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 2220
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles SCEF502W102K4GV001E.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles SCEF502W102K4GV001E fournies par ses distributeurs.
CAP CER 1000PF 250V X7R 2220
SAFE MLCC 2220,1000pF,±10%,5KV
Capacitors Safety Caps, X1/Y2, 2220, X7R, 5000V, 1000Pf±10%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics SCEF502W102K4GV001E