Knowles QSCF500Q4R3A1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.1628% +Tol, 1.1628% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000043uF, Surface...
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles QSCF500Q4R3A1GV001T.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles QSCF500Q4R3A1GV001T fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1.1628% +Tol, 1.1628% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000043uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 4.3Pf±0.05Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q4R3A1GV001T
CAP CER 4.3PF 50V NP0 0402
RF Capacitor, 4.3PF, 50V, 0402;