Knowles QSCF500Q3R3B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 3.0303% +Tol, 3.0303% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000033uF, Surface...
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles QSCF500Q3R3B1GV001T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+133%
Descriptions
Descriptions de Knowles QSCF500Q3R3B1GV001T fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 3.0303% +Tol, 3.0303% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000033uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q MLC S-Series, 0402, Hi-Q NP0/C0G, 50V, 3.3pF±0.1pF, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0402
0402 MLCC 3.3pF 50V +/-0.1pF HI-Q NPO
RF Capacitor, 3.3PF, 50V, 0402;
CAPACITOR RF, 3.3PF, 50V, 0.1PF, SMD, FULL REEL; Capacitance:3.3pF; Voltage Rating:50V; Product Range:S Series; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Operating Temperature Max:125°C; Capacitor Case Style:0402 [1005 Metric]; Series Name:S RoHS Compliant: Yes