Knowles QSCF251Q2R0A1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 2.5% +Tol, 2.5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000002uF, Surface Mount, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles QSCF251Q2R0A1GV001T.
Tendance sur 3 mois:
-9.08%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles QSCF251Q2R0A1GV001T fournies par ses distributeurs.
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 250V, 2.0Pf±0.05Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF251Q2R0A1GV001T
2pF ¡À0.05pF C0G(NP0) 250V 0402 1.02mm*510¦Ìm
RF Capacitor, 2PF, 250V, 0402;