Knowles LRW0805FJ5R6GV001E
General Purpose Inductor, 5.6uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles LRW0805FJ5R6GV001E.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
RFMW
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles LRW0805FJ5R6GV001E fournies par ses distributeurs.
Wirewound Inductors, 0805, 5600Nh±5%, 160Ma, Ni/Sn (Rohs), No Mark, 7" Reel Embossed Tape |Johanson Technology LRW0805FJ5R6GV001E
FIXED IND 5.6UH 160MA 3 OHM SMD
RF WWI, 0805, 5600nH,±5% FC