Knowles LRW0402WJ27NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 27nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles LRW0402WJ27NGG001T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
RFMW
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.72%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles LRW0402WJ27NGG001T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 27NH 400MA 298MOHM SMD
FIXED IND 27NH 400MA 298 MOHM
RF WWI, 0402, 27nH,±5%