Knowles LRW0402WC5N6GG001T
WireWound Inductors, 0402, 5.6nH±0.2nH, 760mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles LRW0402WC5N6GG001T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 1 an
Newark
Descriptions
Descriptions de Knowles LRW0402WC5N6GG001T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0056uH, 3.5714%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 5.6NH 760MA 83MOHM SMD
INDUCTOR RF WW, 5.6NH, +/-0.2NH, 0402; Inductance: 5.6nH; Product Range: L-07W Series; DC Current Rating: 760mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.083ohm;