Knowles LRC0603CS1N5GV001T
Ceramic Inductor, 0603, 1.5nH±0.3nH, 300mA, Ni/Sn (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles LRC0603CS1N5GV001T.
Tendance sur 3 mois:
+69.45%
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles LRC0603CS1N5GV001T fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 20%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
FIXED IND 1.5NH 300MA 100MOHM SM
FIXED IND 1.5NH 300MA 100 MOHM