Knowles LRC0402CS3N3GV001T
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 9.0909%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles LRC0402CS3N3GV001T.
RFMW
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-21.97%
Descriptions
Descriptions de Knowles LRC0402CS3N3GV001T fournies par ses distributeurs.
Ceramic Inductor, 0402, 3.3nH±0.3nH, 300mA, Ni/Sn (RoHS), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape
FIXED IND 3.3NH 300MA 190MOHM SM
FIXED IND 3.3NH 300MA 190 MOHM
Inductor Rf, 3.3Nh, 0.3Nh, 8.5Ghz, Smd; Inductance:3.3Nh; Dc Resistance Max:0.19Ohm; Self Resonant Frequency:8.5Ghz; Dc Current Rating:300Ma; Inductor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Product Range:L-07C Series; Product Length:1Mm Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology LRC0402CS3N3GV001T