Knowles LRC0201BS2N4GV001T
General Purpose Inductor, 0.0024uH, 12.5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles LRC0201BS2N4GV001T.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Knowles LRC0201BS2N4GV001T fournies par ses distributeurs.
Ceramic Inductor, 0201, 2.4Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS2N4GV001T
FIXED IND 2.4NH 300MA 300MOHM SM
FIXED IND 2.4NH 300MA 300 MOHM
INDUCTOR RF, 2.4NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 2.4nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance